IMG 055518 grudnia uczniowie kl. VI: Aleksandra Babiuk, Agata Fitzke, Kamila Hasa, Dominika Orlik, Julia Pietrzik, Sara Wszeszcz oraz Paweł Blaszczyk wraz z Panią Dyrektor Ewa Dohrmann oraz Panią Bożeną Kaczmarczyk pojechali do restauracji w Niezdrowicach, aby zaprezentować jasełka przed pracownikami Nadleśnictwa Rudziniec. Chcieli w ten sposób podziękować za pomoc i wsparcie, gdyż Nadleśnictwo sprawuje patronat honorowy nad naszą szkołą.

Uczniowie dzielnie ćwiczyli na lekcjach religii pod okiem katechetki - Pani Krystyny Kwiecień. Przedstawili oni pełną refleksji opowieść o Bożym Narodzeniu, przeplataną kolędami, zachęcając wszystkich do wspólnego śpiewu. Przypomnieli zgromadzonym istotę Świąt Narodzenia Pańskiego oraz sens przyjścia na świat Syna Bożego.

Po skłaniającym do zadumy przedstawieniu przyszedł czas na życzenia świąteczne, które Pani Dyrektor złożyła pracownikom Nadleśnictwa Rudziniec w imieniu całego Grona Pedagogicznego, Uczniów oraz Rodziców. Pan Nadleśniczy Jan Spałek nie krył zadowolenia z popisu artystycznego szóstoklasistów. Na zakończenie podziękował im osobiście za występ.