20151222 114643Co roku ostatniego dnia nauki przed świętami Bożego Narodzenia wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z Nauczycielami spotykają się na uroczystym apelu, aby złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia.

W tym roku nie mogło być inaczej. Uczniowie kl. II pod opieką p. Małgorzaty Pfeiffer przygotowali przedstawienie zatytułowane „Przy wigilijnym stole”, wprowadzając nas tym samym w bożonarodzeniowy nastrój.  Następnie przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Grzegorz Będzichowski oraz Agata Fitzke złożyli wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Uczniowie kl. I pod opieką p. Barbary Łakomskiej przygotowali świąteczną piosenkę, oczywiście w języku angielskim. Na podsumowanie apelu p. Basia przeprowadziła konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy. Wzięli w nim udział uczniowie kl. III-VI. W ciągu 10 minut musieli skleić jak najdłuższy łańcuch z kolorowego papieru. Niepokonana okazała się klasa VI, która zrobiła najdłuższy łańcuch. Wszystkie łańcuchy ozdobiły naszą choinkę szkolną. Dla uczestników konkursowych zmagań p. Basi przygotowała smaczne nagrody ;)

Na zakończenie tego miłego spotkania wszyscy raz jeszcze życzyli sobie „Wesołych Świąt!” i rozeszli się do domów, oczekują na nadejście świąt Bożego Narodzenia.