Zabawa karnawałowa 2016

W dniu 26.01.2016r. (wtorek) na terenie boiska LKS „Młodość” Rudno, dzięki uprzejmości Pani Sołtys Iwony Nowara, odbyła się zabawa karnawałowa dla uczni
ów naszej szkoły.

Największe hity odgrywali Dj Szymuś oraz Dj Patryk. Kilkoro z uczniów przebrało się za  postaci z bajek lub filmów dla dzieci, co zostało uwiecznione na fotografiach. Podczas całej zabawy Samorząd Szkolny, z przewodniczącym Grzegorzem Będzichowskim na czele, przygotował liczne atrakcje w postaci konkursów i zabaw. Rada Rodziców zadbała zaś o odpowiednie nawodnienie i pełne brzuszki, za co wszyscy są im ogromnie wdzięczni. Królem i Królową Karnawału zostali Oliwia Pawletko oraz Jakub Blaszczyk. Jednogłośnie zostali wybrani przez członków Samorządu Szkolnego. Król i Królowa zostali ukoronowani przepięknymi koronami.

Zabawa (która mogłaby trwać do białego rana :) ) zakończyła się o ok. 19:00 wspólnym tańcem wszystkich uczniów.