Ostatnia Dyskoteka Szkolna 2015/16

W dniu 09.06.2016r. w godzinach od 16:00 do 19:00 odbyła się już ostatnia dyskoteka w tym roku szkolnym. Największe hity odgrywali Dj Szymuś oraz Dj Patryk. Podczas całej zabawy Samorząd Szkolny, z przewodniczącym Grzegorzem Będzichowskim na czele, przygotował atrakcje w postaci Randki w ciemno. Rada Rodziców zadbała zaś o odpowiednie nawodnienie i pełne brzuszki, za co wszyscy są im ogromie wdzięczni.

Zabawa (która mogłaby trwać do białego rana :)) zakończyła się o ok. 19:00 wspólnym tańcem wszystkich uczniów. Była to już ostatnia dyskoteka w tym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim wspaniałym tancerzom i tancerkom którzy tak licznie w nich uczestniczyli. Kolejne już niedługo, na które zapraszamy już dzisiaj...