ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

img 115324 czerwca 2016 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. O godz. 9:00 w kościele parafialnym w Rudnie ks. proboszcz odprawił mszę świętą w intencji nauczycieli i uczniów.

Ciąg dalszy uroczystości odbył się w szkole. Po odśpiewaniu hymnu i powitaniu gości, Dyrektor Ewa Dohrmann oddała głos Grzegorzowi Będzichowskiemu – przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego, który życzył wszystkim udanych wakacji. Uczniowie klasy V pod opieką wychowawcy p. Piotra Szczepaniaka przygotowali występ artystyczny na pożegnanie starszych koleżanek i kolegów. Aż łezka zakręciła się w oku, kiedy przypominali oni dokonania szóstoklasistów.

Następnie kl. VI wraz z wychowawczynią p. Bożeną Kaczmarczyk podsumowała sześć lat swojej działalności w SP Rudnie. Uczniowie wcielili się w rolę agentów specjalnych. Dopełnieniem ich występu była prezentacja multimedialna i zdjęcia. Nie mogło też zabraknąć podziękowań dla nauczycieli i pracowników szkoły.

Po części artystycznej nastąpił długo oczekiwany moment, czyli rozdanie świadectw i nagród najlepszym uczniom.