owocowe ludki 2 page 001Szanowni Państwo,

Za nami piąta jubileuszowa edycja konkursu „Czas na zdrowie” Fundacji Banku Ochrony Środowiska.

Serdecznie dziękuję za Państwa aktywny udział w projekcie oraz pracę włożoną w realizację konkursowych zadań.

Dzięki Państwa zaangażowaniu uświadomiliśmy młodym ludziom jak ważne dla ich zdrowia jest właściwe odżywianie i aktywność fizyczna. To jest nasz wspólny sukces. Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta przez uczniów przełoży się na ich życie i dokonywane wybory.

A już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w innych projektach Fundacji BOŚ w nowym roku szkolnym.

Szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału w nowej edycji konkursu „Czas na zdrowie", do którego będzie można się zapisać już od nowego roku kalendarzowego. Więcej szczegółów zdradzimy 1 stycznia 2017 r.

W nowym roku szkolnym życzymy nowych ciekawych wyzwań i satysfakcji z pracy! Wszystkiego dobrego!

Aleksandra Koper