W ubiegłym i obecnym roku szkolnym nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: Barbara Pawliczek, Krystyna Krusiec i Agnieszka Sołtysiak wraz z Panią Dyrektor Ewą Dohrmann brali udział w doskonaleniu zawodowym, związanym z realizacją projektu Pewniak czyli Pozytywna Energia W Nauczaniu I Aktywnym Kształceniu. Program szkoleń obejmował konferencje metodyczne, szkolenia i warsztaty organizowane przez Ośrodek Metodyczny METIS z Katowic.

Nasi nauczyciele spełnili wszystkie warunki i napisali program przedstawiający pracę z dziećmi mającą na celu stymulację rozwoju dzieci. Ta innowacja pedagogiczna przypadła do gustu komisji i 20 marca 2013 znaleźliśmy się w gronie 212 placówek na (547 brało udział) i otrzymaliśmy Certyfikat z wyróżnieniem.

CCF20130321_00001