Przedstawienie wielkanocne

W niedzielę 7 kwietnia w Święto Bożego Miłosierdzia nasi uczniowie wystąpili w kościele w inscenizacji wielkanocnej pt"Alleluja Jezus żyje". Serdecznie dziękujemy dzieciom za wspaniałą grę aktorską i śpiew oraz rodzicom za przygotowanie pięknych strojów!

VII Diecezjalny Konkurs plastyczny

Temat pracy:"Bohaterowie wiary - święci i błogosławieni". Technika prac: rysunek,malarstwo,grafika. Format:A4 i oprawa passe-partout. Termin oddania pracy w naszej szkole - 6 maja. Zapraszamy!

Zbiórka na cele misyjne

Z okazji tygodnia miłosierdzia zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w  akcji charytatywnej: "Opatrunek na ratunek" - III edycja. Zbieramy środki opatrunkowe na cele misyjne do 24 kwietnia. Jednocześnie dziękujemy za liczny udział w styczniwej akcji misyjnej "Pomoc dziecom z Afganistanu". Otrzymaliśmy serdeczne podziękowania od Fundacji i żołnierzy za udział w zbiórce.

Konkurs szkolny religijno-plastyczny pt "Baranek wielkanocny" roztrzygnięty!

Komisja konkursowa po wielkich obradach postanowiła nagrodzić wszystkch uczestników konkursu plastycznego. Zwycięzcami są: Grzegorz Będzichowski, Tomasz Drost, Oliwia Pawletko, Julia Tomecka, Paweł Rys, Aleksandra Babiuk, Paweł Blaszczyk, Agata Fitzke, Kamila Hasa, Julia Pietrzik i Kamila Jacek. Gratulujemy!!!

Olimpus - Ogólnopolski konkurs wiedzy o życiu Jana Pawła II już za nami. 5 kwietnia uczniowie z klas 4,5,6 pisali test wiedzy. Na wyniki czekamy do 27 maja - życzymy cierpliwości!

Tydzień Biblijny w nasze szkole

Z okazji Roku Wiary w ramach obchodów V Tygodnia Biblijnego uczniowie klasy 6 będą czytali najmlodszym dzieciom Pismo Święte. Odwiedzimy naszych przedszkolaków.