9.10.2010r. w Pyskowicach na hali sportowej  im .H. Wagnera odbyły się zawody piłki  nożnej . Naszą szkołę reprezentowali chłopcy w składzie :Dawid Wyciślok, Jacek Morys, Daniel Nowak, Tomasz Zaczkowski, Maik Manowski,Szymon Brzoza, Bartłomiej Pankowski, Daniel  Maciołek. Podczas zawodów naszym reprezentantom fantastycznie kibicowała zorganizowana grupa kibiców z naszej szkoły. Jej skład: Oliwia Wolny, Joanna Kampa, Julia Dohrmann, Nikola Manowska, Daria Ignacy, Kamila Ignacy, Wiktoria Dąbrowska, Natalia Manowska, Wiktoria Karaszewska, Joanna Fitzke.

Reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła 5 miejsce z wielkim wsparciem naszych kibiców. Grupa naszych kibiców zajęła I miejsce w gminie Rudziniec.