DSC 0216W dniu 3.06.2015r. w Rudnie odbyła się Olimpiada Gier i Zabaw Klas I – III. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Pawletko, Grzegorz Będzichowski, Tomasz Drost, Paweł Rys, Adam Safinowski, Julia Tomecka, Natalia Strzępek, Kamil Smolka, Natalia Zaczkowska, Paulina Orlik. Po bardzo emocjonującej walce szkół po raz kolejny z rzędu Nasza Szkoła okazała się najlepsza !!! Wielkie gratulacje !!!

Również w tym dniu przeprowadzona została gminna Lekkoatletyka Klas I – III. Naszą szkołę reprezentowali:

W biegu na 40m Oliwia Pawletko i Kamil Smolka, którzy zdobyli III miejsca w swoich biegach !!

W biegu na 100m reprezentowali Tomasz Drost, oraz Paulina Orlik, którzy uplasowali się tuż za podium.

W rzucie piłeczką palantową rywalizowali Adam Safinowski, który zajął miejsce po za podium i Julia Tomecka, która okazała się najlepsza!!! Została Mistrzem Gminy Rudziniec!!!

Opiekun: Piotr Szczepaniak

GRATULUJEMY ! ! !