W tym roku szkolnym odbyła się druga edycja Szkolnego Konkursu Literacko-Religijnego pt. „Listy do Świętego Mikołaja”. Zadaniem uczestników było napisanie listu do tego lubianego przez wszystkich Świętego. Komisja oceniała poprawność formy oraz estetykę pracy. Tym razem udział mogli wziąć wszyscy uczniowie, od kl. I poczynając a na VI kończąc.

Grono uczestników było liczne a poziom wyrównany. Św. Mikołaj oraz jego pomocnicy nie mieli łatwego zadania, aby wyłonić najlepsze prace. W końcu, po licznych dyskusjach, udało się ustalić weredyk. Mikołaj za pośrednictwem poczty elektronicznej przesłał wyniki do SP w Rudnie szkolnym koordynatorkom konkursu, czyli Pani Bożenie Kaczmarczyk oraz Pani Krystynie Kwiecień.

Oto ustalenia komisji konkursowej w składzie:

Przewodniczący komisji: św. Mikołaj

Członkowie komisji: pomocnicy św. Mikołaja

I miejsce w kategorii klas. I-III:

Magdalena Pater

Karolina Pater

I miejsce w kategorii kl. IV-VI:

Mikołaj Matlok

Wyróżnienia:

Dagmara Pawletko, Marlena Rapsiewicz, Ewelina Piecyk, Emilia Miesiączek, Natalia Stromska, Marek Morys i Aleksandra Babiuk.

Serdecznie gratulujemy Laureatom naszego konkursu i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji już za rok. Na zachętę zdradzimy tajemnicę, że nagrodą główną były bilety do kina Cinema City na dowolny film ufundowane przez Radę Rodziców SP w Rudnie.